منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود
1399/5/9 پنجشنبهپنجشنبه 1399/05/09
بابایی کارنامه نماینده مردم ساری و میاندرود عنوان کرد:رعایت استانداردها،مهم‌ترین عامل اثر گذار و امید بخش برای تحقق جهش تولید می باشند
علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ایشان، روزچهارشنبه تاریخ 8 مرداد99، از بخش های اداری و فنی اداره کل استاندارد استان ، بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت های اداره کل و روند انجام آزمون فرآورده های تولیدی استان و آزمایشگاه های اداره کل قرار گرفت.
علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود  در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ایشان، روزچهارشنبه تاریخ 8 مرداد99، از بخش های اداری و فنی اداره کل استاندارد استان ، بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت های اداره کل و روند انجام آزمون فرآورده های تولیدی استان و آزمایشگاه های اداره کل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران، علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود، سخنگوی کمیسیون اجتماعی و رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ، از بخش های آزمایشگاهی کنترل کیفیت اداره کل استاندارد استان مازندران، بازدید و با علی امینی ، مدیر کل استاندارد استان دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار علی امینی، مدیرکل استاندارد استان با قدردانی از توجه این نماینده مجلس به مقوله استاندارد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل استاندارد و اهمیت استاندارد و استاندارد سازی  در حوزه های تولید و خدمات و تشریح فرآیندهای کاری این اداره کل، خواستار حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از استاندارد شد.وی افزود: با وجود تمام کاستی‌های موجود در حوزه های اعتباری و منابع انسانی به لطف همت و تلاش کارکنان استاندارد استان، اقدامات اثرگذاری در راستای مسئولیت های عدیده و تحقق برنامه های تکلیفی در سطح استان صورت گرفته است. در این بازدید بابایی کارنامی با اشاره به نقش تاثیرگذار استاندارد در ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خدماتی، رعایت استانداردها را مهم‌ترین عامل  اثر گذار و امید بخش برای تحقق جهش تولید دانست  که نه تنها پاسخگوی نیاز داخل می باشد بلکه  راه ورود به بازارهای جهانی را نیز هموار می نماید. وی  در پایان این دیدار خاطر نشان کرد: از هیچ اقدامی  به جهت بهتر انجام شدن خدمات استاندارد که نیاز به اقدام از طرف قوه مقننه دارد فروگذار نخواهیم کرد.