منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1398/3/9 پنجشنبهپنجشنبه09/03/1398
سرپرست اداره كل استاندارد مازندران در پیامی به مناسبت یوم ا... روزقدس،بر شرکت گسترده در راهپیمایی این روز تاکید کرد.
اداره کل استاندارد استان مازندران با صدور بیانیه‌ای ؛ حمایت خود را از آزادی قدس و محکومیت جنایات رژیم غاصب و ددمنش صهیونیستی و حضمور حماسی در راهپیمایی یوم الله روزقدس اعلام داشت. روابط عمومي اداره كل استاندارد مازندران اعلام كرد: مهندس مسعود جوادی سرپرست اداره کل استاندارد استان در آستانه روز جهانی قدس (جمعه آخر ماه مبارك رمضان) با صدور بیانیه ای مردم همیشه بیدار و آگاه این خطّه را همراه با سایر هموطنان به شركت پرشور در راهپیمایی این روز دعوت كردند.
روز قدس روز هم‌بستگی جهان اسلام و روز مبارزه با صهیونیسم غاصب است. روزی که انقلاب سنگ فلسطینیان در برابر رژیم تا به‌دندان مسلح صهیونیستی به شکوفایی می‌رسد این روز جهانی قدس یادآور لبیک به فراخوان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)  که به جهانیان آزاده ابلاغ شد تا زنجیرهای ستم را بگسلند و مأوایشان قدس آزاد باشد  و هم چنین پاسخ به ندای رهبری عظیم الشأن انقلاب،حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که به پشتوانه همین حضور پر شور و شعور امّت خداجو درباره معامله منحوس قرن فرموده اند: قضیه فلسطین از یادها نخواهد رفت و شهر بیت المقدس برای مسلمانان باقی خواهد ماند و مسأله فلسطین علیرغم تلاش همه جانبه آمریکا و دیگر حامیان رژیم صهیونیستی برای القای آن بعنوان مسأله ای منطقه ای ، عربی و یا ملی ،دیگر از یک موضوع صرفاً عربی و اسلامی فراتر رفته و بعنوان مسآله ای جهانی ، بین المللی و حقوق بشری مورد توجه و اهتمام همه ملتهای آزاده است و حاوی این پیام روشن است که وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی به خصوص در فلسطین و مقاومت و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادی فلسطین عزیز است.
روز جهانی قدس، روز هم‌بستگی جهان اسلام و روز مبارزه مسلمانان با رژیم صهیونیستی برای تعیین سرنوشت مردم فلسطین است. روزی که به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران روز تمایز میان منافقان و مؤمنان متعهد است .
در این راستا کارکنان  اداره کل استاندارد استان در عمل به این سنت ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و در تبعیت از فرمایشات ولی امر مسلمین جهان، همگام با سایر هم استانی های عزیز و هم‌نوا با سایر ملت‌های مسلمان به علت اقدام ناشایست و غیرقانونی رئیس جمهور آمریکا در اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی و انتقال سفارت خود به شهر قدس شریف و همچنین تصمیم دولت آمریکا جهت رونمایی از طرح سازش موسوم به "معامله قرن"، از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است، باشکوه‌تر و گسترده‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و حمایت خود را از آزادی قدس شریف و حرکت‌های بیداری اسلامی در جهان و نیروهای مقاومت منطقه و انتفاضه مردم فلسطین اعلام می دارد .

بيشتر