منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1399/4/14 شنبهشنبه 1399/04/14
مراسم جشن دهه کرامت در اداره کل استاندارد مازندران برگزار شد
به مناسبت دهه کرامت مراسم جشنی با حضور کارکنان اداره کل استاندارد استان مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.
به مناسبت دهه کرامت روز پنجشنبه 12 تیرماه جاری، مراسم جشنی با حضور کارکنان اداره کل استاندارد استان مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران،در این مراسم علی امینی،مدیر کل استاندارد استان با بیان این که از یکم ذی القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (سلام الله علیها) تا یازدهم ذی القعده سالروز ولادت امام رضا (علیه السلام) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است گفت: از ظرفیت دهه کرامت باید برای ترویج فضیلت های اهل بیت استفاده کنیم.وی افزود: این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است.
امینی در پایان خاطر نشان کرد: تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه(س)  و امام رضا(ع) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.
قرائت کلام الله مجید،شعر خوانی توسط دوتن از خواهران مومنه شاغل،اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه موضوع دهه کرامت ومولودی خوانی از جمله برنامه های این جشن  بوده است.

بيشتر