منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1399/7/9 چهارشنبهچهارشنبه1399/07/09
مدیر کل استاندارد استان مازندران: توجه به ارزش های اسلامی، موثرترین راهکار پیشگیری و مبارزه با فساد است
ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره كل استاندارد استان مازندران با حضور علی امینی، مدیرکل استاندارد استان و رئیس کارگروه، مجتبی طاهرپور، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای کارگروه استاندارد، در تاریخ 09/07/1399 در محل استاندارد مازندران با دستور کار ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت پذيری و پاسخگويی، تشکیل گردید.
ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره كل استاندارد استان مازندران با حضور علی امینی، مدیرکل استاندارد استان و  رئیس کارگروه، مجتبی طاهرپور، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای  کارگروه استاندارد، در تاریخ 09/07/1399 در محل استاندارد مازندران با دستور کار ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت پذيری و پاسخگويی، تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران، علی امینی، مدیر کل استاندارد استان مازندران در ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با اشاره به دستور کار جلسه با عنوان « ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت پذيری و پاسخگويی »، اظهار داشت: سلامت اداری یکی از خواست ها و آرزوهای دیرینه جوامع مختلف بوده تا در پی آن نظام حکومتی و اداری بتواند یک ابزار توزیع عادلانه خدمت به عموم شهروندان باشد. مدیر کل استاندارد تنها و موثرترین جستجوی راهکارهای عملی و اجرایی برای پیشگیری از فساد اداری و مبارزه با آن را مطالعه در نظام ارزشی اسلام دانسته زیرا که آموزه‌های دینی، سرشار از راهکارها و راه‌حل‌های پیشگیری از بروز فساد در جامعه و مبارزه با آن می‌باشد؛ چنان ‌که پیامبران الهی و پیشوایان دین، در عمل نیز اهتمام جدی به این امر داشته‌اند. مجتبی طاهر پور، کارشناس گروه اقتصادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز به قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و دستورالعمل اجرایی مواد ) 91 ( و ) 92 ( قانون مدیریت خدمات کشوری اشاره کرد بیان نمود: برای حذف یا کاهش فساد در نظام اداری مصمم هستیم تا با استفاده از قوانین موجود، تدوین برنامه ها، راهبرد بهینه را انتخاب و به مرحله اجرا در آوریم.
بنا بر این گزارش، شاخص های عمومی ذیل محور ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی مورد بررسی و آسیب شناسی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال گذشته قرار گرفت و مقرر شد با سازمان مرکزی مکاتبه و پیگیری گردد تا برش ها و شاخص ها جهت اجرایی شدن در اختیار استان قرار گیرد.

بيشتر