منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1399/7/10 پنجشنبهپنج شنبه 10.07/1399
مدیر کل استاندارد مازندران در مراسم بزرگداشت دفاع مقدس گفت: اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی حاصل ایثارگری‌های و جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است
مدیر کل استاندارد استان مازندران در مراسم بزرگداشت دفاع مقدس گفت:در هشت سال دفاع مقدس، ایثارگری های زیادی صورت گرفت و باید این رشادت ها گوش به گوش به نسل های آینده برسد.
مدیر کل استاندارد استان مازندران در مراسم بزرگداشت دفاع مقدس گفت:در هشت سال دفاع مقدس، ایثارگری های زیادی صورت گرفت و باید این رشادت ها گوش به گوش به نسل های آینده برسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران، در این مراسم که سرهنگ روح الله صادقی، جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پیروز شمشیربند، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارخانجات شهید رجایی شهرستان ساری و کلیه همکاران ستادی اداره کل نیز حضور داشتند، علی امینی، ، مدیر کل استاندارد استان مازندران ،ضمن تقدیر از برگزارکنندگان مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر هر چه بهتر و با شکوه برگزارشدن برنامه های این ایام، تاکید کرد و یادآورشد: در هشت سال دفاع مقدس، ایثارگری های زیادی صورت گرفت و باید این رشادت ها گوش به گوش به نسل های آینده برسد.
وی در ادامه گوشه ای از خاطرات هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی های رزمندگان اسلام را بیان کرد وافزود، اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی حاصل ایثارگری‌های و جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و این هشت سال، دفاع مقتدرانه در مقابل دشمن بعثی بود.
سپس صادقی، جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساری در ادامه با اشاره به ایثارگری های رزمندگان اسلام وبیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس تاکید کرد:  مقام معظم رهبری امسال را سال جهش تولید نام نهادند، تاکید نمود تا با تلاش و همکاری بیش از پیش بر قدرت اسلام و مسلمین بیافزاییم و همچون گذشته، یعنی پیروزی انقلاب اسلامی و دلاوری های ۸ سال دفاع مقدس، هم اکنون نیز قدرت پایه های مقدس انقلاب اسلامی افزایش دهیم. در همین راستا، وی با اشاره به دلاوریهای مسلمانان در جهان از جنگ ۳۳ روزه لبنان گرفته تا ۲۲ روزه غزه و در انتها جنگ یمن را نشاندهنده کاهش قدرت استکبار جهانی و رشد قدرت اسلام دانست.
خاطر نشان می شود، در این مراسم برنامه هایی چون اجرای موسیقی و نما آهنگ دفاع مقدس، مسابقات فرهنگی ، اهدای لوح تقدیر به ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شاغل در استاندارد مازندران اجرا شد.

بيشتر