منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اطلاعیه و بخشنامه ها

1399/7/2 چهارشنبهچهارشنبه 1399/07/02
مدیر کل استاندارد مازندران در مراسم گرامی داشت روز سرباز گفت:امروز در نظام اسلامی،دوره خدمت سربازی به فرصت مناسب برای رشد معنوی سربازان و مهارتی حرفه ای تبدیل شده است.
مدیر کل استاندارد استان مازندران اظهار کرد: در گذشته نگاهی متفاوت به سرباز و دوران سربازی وجود داشت ولی امروز خدمت سربازی به فرصت مناسبی برای رشد معنوی سربازان و مهارتی حرفه ای تبدیل شده است.
مدیر کل استاندارد در مراسمی که به مناسبت روز سرباز در هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، گفت:  امروز خدمت سربازی علاوه بر کادرسازی برای نظام اسلامی به فرصت مناسب برای رشد معنوی سربازان و مهارتی حرفه ای تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران، علی امینی، مدیر کل استاندارد استان مازندران اظهار کرد: در گذشته نگاهی متفاوت به سرباز و دوران سربازی وجود داشت ولی امروز خدمت سربازی به فرصت مناسبی برای رشد معنوی سربازان و مهارتی حرفه ای تبدیل شده است.
امینی با بیان این که هدف سربازی در اسلام، کادرسازی برای تحکیم نظام اسلامی است، افزود: سربازان باید از فرصت دوران سربازی در راه تجربه اندوزی،کسب علم، مطالعه و رویایی منطقی با سختی‌ها و مشکلات استفاده کنند به گونه‌ای که بتوانند بعد از پایان دوره ضرورت  خدمت مقدس سربازی با آمادگی و بالندگی کامل به جامعه  ورود و خدمت نمایند.
روح الله صادقی،جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ساری در این مراسم اظهار داشت: جنگ ۸ ساله در شرایطی به ایران تحمیل شد که نیرو‌های نظامی کشور در وضعیت مناسبی نداشتند و در شرایط برابر با ارتش عراق با همه حمایت های مالی و تسلیحاتی استکبار جهانی و سران مرتجع عرب منطقه نبودند.
سرهنگ پاسدار صادقی گفت: صدام که ادعا کرده بود یک هفته‌ای خود را به تهران می‌رساند، نه تنها به هدفش نرسید و شکست خورد بلکه در نهایت مجبور شد به مرز‌های خود بازگردد و شکل پدافندی به خود بگیرد.
وی در ادامه سخنان خود خطاب به نیرو‌های وظیفه امریه شاغل در استاندارد افزود: با وجود تحریم‌های مختلف باز هم ابر قدرت‌های جهان توان مقابله با کشورمان را ندارند و شما سربازان بعنوان محافظان میهن باید از مرز‌های آبی، خاکی و هوایی کشور دفاع کنید و همیشه در آمادگی کامل برای مواجهه با خطرات احتمالی باشید.
 در پایان این مراسم به رسم یادبود روز سرباز لوح تقدیر به سربازان نمونه اهداء شد.