منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اطلاعیه و بخشنامه ها

1399/7/23 چهارشنبهچهارشنبه1399/07/23
پیام مدیر کل استاندارد مازندران به مناسبت بازگشت پیکرهای مطهر شهدای حماسه خان طومان سوریه
علی امینی، مدیر کل استاندارد مازندران به ‌مناسبت بازگشت پیکرهای مطهر شهدای حماسه خان طومان سوریه پیامی صادر کرد.فرهنگ ایثار و شهادت همواره تقویت‌کننده عزم راسخ و استوار ملت انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی و الهام‌بخش هویت دینی و ملی ما بوده است.
پیام مدیر کل استاندارد مازندران به مناسبت بازگشت پیکرهای مطهر شهدای حماسه خان طومان سوریه
علی امینی، مدیر کل استاندارد مازندران به ‌مناسبت بازگشت پیکرهای مطهر شهدای حماسه خان طومان سوریه پیامی صادر کرد.

فرهنگ ایثار و شهادت همواره تقویت‌کننده عزم راسخ و استوار ملت انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی و الهام‌بخش هویت دینی و ملی ما بوده است.
نعمت عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، مرهون خون پاک شهیدان و مجاهدت‌های مخلصانه آن عزیزان و ایثارگران از آغازین روز‌های انقلاب اسلامی تاکنون بوده و یقیناً بزرگداشت و تعظیم جایگاه سترگ شهیدان والامقام شکرگزاری این نعمت است.
بازگشت قهرمانانه پیکر‌های شهیدان مدافع حرم و والامقام استان مازندران محمود رادمهر ، محمد بلباسی ، حسن رجایی فر، رضا حاجی زاده  و علی عابدینی از شهدای جنایات بزرگترین جاهلیت قرن حاضر که در حماسه خان طومان و مقاومت‌های شجاعانه شان در برابر تکفیری های داعش  و به هلاکت رساندن جمع کثیری آز آنان، نقش مؤثر و محوری داشتند، باعث شعف خانواده و مردم شهیدپرور و مقاوم مازندران است.
سلام و درود بیکران خداوند سبحان و رحیم به روح بلند و جاودان آن شهیدان عزیز که در ایام سالروز حزن انگیز آخر ماه صفر  تشییع و در جوار همرزمان شهیدشان آرام می‌گیرند.
اینجانب بازگشت غرورآفرین و افتخارآمیز این پنج پیکر پاک و مطهر شهیدان سرافراز مدافع حرم  را به خانواده صبور و متدین و به مردم شریف و مقاوم مازندران تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند منان هم نشینی با حضرت سیدالشهدا (ع) برای آن شهیدان مسالت دارم.